Українці,Помирає Боєць ВСУ…Невже так Важко поділитися?!4-ро діточок Благають Вас

БИВСЯ ЗА УКРАЇНУ – А ТЕПЕР ЗА СВОЄ ЖИТТЯ: У КОМАНДИРА 8-ГО БАТАЛЬЙОНУ

“УДА” ВИЯВИЛИ РАК ШЛУНКА – БОЄЦЬ ЗАПИСАВ ЗВЕРНЕННЯ

У 2014-му Андрій Гергерт залишив роботу, чотирьох діивонбас Боровся за Україну, тепер бореться за жит

я.

У мешканця Львова, командира 8-го батальйону “Аратта” Української добровольчої армії, виявили злоякісну пухлину шлунка.

ті, а продовжить лікування в Австрії, де йому готові зробити операцію.

Тамтешня клініка запросила за свої послуги 100 тис. євро. Лікар львівського онкологічного центру огл Г розпочалася 2014-го, коли спалахнула війна на Сході країни.

Чоловік залишив роботу, чотирьох дітей із дружиною та

рушив зі Львова боронити Донбас. Став бійцем, а згодом льької добровольчої армії.

Воював поблизу Пісків, Волновахи та Гранітного. Коли занедужав два місяці тому, повернувся з передової і звернувся до лікарів: “На фронті я вечеряв.

Мало з’їв і відчув наповнення в шлунку, і зрозумів, щось не те. Пішов, зробив гастроентероскопіюдоала лікарка, одразу, напевно онкологія. Зробили КТ, біопсію і підтвердили

е все.

То стресові роки життя, але щоб було так критично я не відчував. У пацієнта медики діагностували рак шлунку. Перший крок до одужання – чотири курси хіміотерапії. “Пухлина шлунку, від неї відірвалася кліпо лімфовузли довкола шлунку і почала там рости.

На даному етапі необхідна хіміотерапія і операція на даному етапі є недоречною. Можливо ми будемо її розглядати після закінчення хімії”, – пояснює лікар-онколог Олег Дуда.

З наступного тижня чоловік розпочинає перший курс хіміотерапії у львівському онкоцентрі. Продовжить лікування в одній з австрійських клінік. Свої послуги там оцінили у 100 тис. євро. Багатодітній родині така сума не по кишені. “Почуваю себе, як хвора людина. Мені зле, я схуднув на 10 кг. Мені важко.

В чому рак шлунку підступний – я не можу їсти повноцінно…ис /wp:paragraph –>

©Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.