Ганьба! “Запхали” на посаду, це удар по Зеленському: після принизливого скандалу

Колишня заступниця міністра інфраструктури України Олександра Клітіна, яка залишила посаду після гу

чного секс-скандалу, стала радником голови Державного космічного агентства України.

Те що сталося знову, перш за все відіб’ється на президентові Зеленському, як і будь-які інші кадрові рішення уpaparagraph –>

Про це вона сама повідомила на особистій сторінці у Facebook, зазначивши, що буде займатися пошуком коштів для втілення інноваційних проєктів.

цесу відмирання через, в першу чергу, корупцію та байдужість менеджерів”, – нblp:quote -->

Крім того, вона поскаржилась на спротив, який помітила одразу після отримання нової пос

ди. За її словами, група “ненажерливих” депутатів хоче поставити когось “свого”, аби грабувати ДП “Южмаш” та КБ “Південне”.

“А ще на Арсенальній гарні ділянки є у центрі Києва. Ласий шматочок. Ганьба!” – обурилася радниця otparagraph –>

Ніхто ще не забув, що нардеп Антон Поляков опублікував фрагмент розмови народних депутатів зі “Слуги народу”, які розповіли, щотрез ліжко.

graph -->

У відповідь Клітіна заявила, що інформація про нібито “кар’єру через ліжко” насправді є замовленням, і пов’язала це зі спротивом реформам.

“Звісно, з розмови двох чоловіків напідпитку усі ЗМІ чорнять саме мене. На те є причини й замовники. Коли я йшла на птр буде непросто, що буде спротив реформам. Спочатку я хотіла промовчати та ігнорувати цю бридоту”, – сказала Клітіна. Після цього секс-скандалу Клітіну звільнили за поданням міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Клітіна після поради Джокера написала пост ликлала фото чоловіка з сином.

Також у переписці Клітіна розповідала, що їй важко працювати з Криклієм, що він її “посунув”, щоб вона не займалась “Укрзалізницею”, де “вони щось мутять з тендерами на локомотиви”, щоаг щось звертає його увагу і пропонує змінювати людей.

Також Клітіна писала, що вона зможе “потягнути міністерство”, готова про це говорити з президентом Володимиром Зеленським, але на пропозицію підготувати матеріали на Криклія, яким, за словами Джокера, “незадоволений перший”, відповідала “Ну, я не знаю, якось не гарно буде зливати свого шефа”.

©Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.