Дівчина сфотографувала привид серед білого дня – лик чоловіка “сторожив” біля виходу з лісу

У Ботанічному саду З РАН в Новосибірську Росії стався дивний випадок. Місцева жителька по

ітила даний привид і їй вдалося його сфотографувати на камеру телефону.

На знімку видно шматочок туману, який завис над дорогою і рівні зросту людини. Незвичай що побачити чоловіче обличчя.

Привид, фото: Соцмережі
Привид, фото: Соцмережі

;Ми побачили це щось на виході з лісу. Воно зависло над дорогою, а потім розсіялося і зникло. Хто-небудь бачив привида? Як вони взагалі виглядають?” — жартівливо запитала фотограф в своєму блозі. Але передплатники визнали це просроне порахували явище таємничим.

Раніше повідомлялося, через пандемію коронавірусу влада у багатьох країнах придумують різні способи для того, щоб змус

ити людей залишатися вдома, дотримуючись карантину. І якщо в Італії, яка стала центром covid-19 в Європі, більше покладаються на штрафи, то в Індонезії зробили ставку на народні забобони і фольклорні традиции.

Так, адміністрація села Кепух на острові Ява, щоб розігнати людей по хатах почала вдаватися до допомоги “примар”, повідомp>->

В індонезійському фольклорі примари-поконги являють собою душі померлих, які не зуміли дістатися до іншого світу. Зустріти їх вважається поганою прикметою.

І ось у квітні на вулицях Кепух почали з’являтися перші поконги – закутані в білий саван “привиди”, особи яких “вибілені” борошном.

©Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.