“Дякую за все…”: Дівчина, яка втратила цілу родину після вибуху на Позняках зворушливо звернулась до батьків. Сльози….

Родина 18-річної Насті Недашковської, яка одна з усієї родини вижила під час вибуху газу у Києві на Позняках, жила на шостому поверсі, а ви

бух стався на сьомому. Про це розповідають друзі та близькі дівчини, які активно допомагають постраждалій.

Настя спілкуватись про трагедію не готова, вона зараз живе у подруги. Розповідь про деталі трагедії, зокрема, публікують в групі допомоги дівчинізьgraph –>

“Вибух стався на сьомому поверсі, коли стався вибух, вся її сім’я була в квартирі: сама Настя перебувала у ванній, мама була на кухні, тато і брат в різних кімнатах. Насті на голову почала кришитися стеля, потім вона почала падати, вона почула крик мами, але вонне на сходи, мешканці кажуть, що вони чітко бачили, як газ йшов прямим потоком, утворилися завали. Вона встигла вибігти з ванної, але залишилася без одягу і будь-яких особистих речей, телефон так само залишився там. У неї багато подряпин, рана на грудях, і рани на ногах, особливо серйозних травм та переломів, дякувати Богу, немає”, – діляться близькі постраждалої.

Про Настю розповідають, що вона гарно вчилась у школі – закінчила гімназію з поглибленим вивченням англійської мови і поступила минулої осені на перший курс до Національного інституту харчових технологій. Батько працював машиністом на “Укрзалізниці”, брат був кухарем в елітному столичному закладі, мали кішку та папугу. Птаха працівники ДСНС змогли врятувати.

Дівчині нині доводиться починати життя з нуля. Їй допомагають родичі, хрещені, друзі, батьки кол

ишніх однокласників взялись за створення фонду допомоги Насті. У своєму фотоблозі дівчина опублікувала фото з найдорожчими людьми, життя яких забрала трагедія. І підписала світлини короткими фразами: “Дякую за все, мамо”, “Дякую за все, тату”, “Спочивай з миром. Ти назавжди залишишся найкращим братом”.

на ранок 23 червня з-під завалів будинку на Позняках, що вибухнув 21 червня, дістали тіла п’ятьох загиблих. Троє з них – родина Насті Недашковської. У ДСНС кажуть, що під завалами можуть бути ще люди.

Нагадаємо, що потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

©Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.